Firma Nasza specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju słupów oświetlenia parkowego i ulicznego.
Specjalizujemy się w produkcji słupów stylowych, ozdobionych elementami żeliwnymi.
Posiadamy wiele modeli form, z których możemy uzyskać bardzo dużą kombinację zdobień słupowych, co pozwala na rozbudowanie oferty słupów stylowych parkowych i stylowych ulicznych. Aby poszerzyć jeszcze bardziej naszą ofertę, możemy wykonać dowolny wzór wysięgnika, dobrać odpowiednią oprawę i zróżnicować wysokości słupów do wymogów oświetlenia danego terenu.
Posiadamy wiele replik stylowych słupów przedwojennych wykonanych w całości z żeliwa. 
Specjalizujemy się w renowacji istniejącego już oświetlenia, jego naprawie, uzupełnianiu braków i ewentualnym wykonaniu nowych brakujących elementów wysięgników, opraw i całych słupów według istniejącego już wzoru.
Jesteśmy w stanie wykonać dowolny wzór słupa dla żądanej strefy wiatrowej z dowolnym wysięgnikiem – stylowym, nowoczesnym lub bez wysięgnika w dowolnym rozmiarze oraz konstrukcji i dostosować jego mocowanie do istniejącej potrzeby, oraz dobrać odpowiednie oprawy, zarówno w formie stylizowanej jak również w nowoczesnym stylu.
Wszystkie Nasze wyroby stalowe, wykonywane są z wysokogatunkowych stali i w celu trwałego zabezpieczenia przed korozją, cynkowane są ogniowo oraz lakierowane specjalistycznymi farbami.
Elementy żeliwne, wykonywane są z klasyfikowanego żeliwa szarego, a następnie obrabiane mechanicznie i zabezpieczane przed korozją.