W Naszej ofercie produkcyjnej znajduje się również szeroka gama elementów małej architektury, w ramach której wytwarzamy między innymi:

  • wszelkiego rodzaju zabudowy i ogrodzenia terenu, posesji itp. z elementów stalowych, stalowych kutych, jak i drewnianych.
  • dowolne bramy, furtki i zamknięcia terenu, budynku lub dowolnego ciągu z elementów stalowych, stalowych kutych, blach stalowych, miedzianych, mosiężnych oraz drewna.
  • balustrady balkonowe i schodowe w dowolnej aranżacji.
  • stojaki na rowery wykonane w formie nowoczesnej jak i stylizowanej.- zestawy siedziskowe, klomby kwiatowe, donice ozdobne itp.
  • słupki przeszkodowe oraz ograniczające dostęp.
  • ławki i siedziska w dowolnym kształcie, wzorze, z elementów stalowych lub w formie odlewów żeliwnych.
  • wygrodzenia drzew oraz osłony korzeni mocowane np. w chodniku – kosze na odpadki – wykonywanie i konserwacja ogrodów, parków, terenów zielonych.

Wszystkie wyżej wymienione elementy wykonuję w oparciu o swoje wzory lub na dowolne życzenie zamawiającego i jego projekt. Wyroby mogą zostać wykonane w dowolnym wymiarze, konstrukcji i kolorystyce. Elementy stalowe, zabezpieczane są przed działaniem korozji przez cynkowanie ogniowe a następnie lakierowane specjalistycznymi farbami. Do wykonania elementów drewnianych wykorzystujemy sezonowane i wysuszone drzewo zabezpieczane przed działaniem grzybów lub sinic, w komorach ciśnieniowych lub na bazie malowania specjalistycznymi preparatami i lakierami. Opracowujemy i doradzamy również przy projektowaniu wszelkiego rodzaju terenów zielonych. Nasi projektanci posiadają potrzebną wiedzę i doświadczenie w projektowaniu ogrodów, doborze roślin, trawników, w zbadaniu podłoża, itp. Posiadamy uprawnienia do przesadzania drzew i ich podcinki czy wycinania.Stosowane przez nas rośliny, pochodzą tylko z renomowanych plantacji i posiadają stosowne atesty i certyfikaty.